Tor wyścigowy dla profesjonalistów i amatorów

Nowoczesny tor wyścigowy Ułęż: https://go-racing.pl/32-tor-motopark-ulez wbrew pozorom przeznaczony jest nie tylko dla profesjonalnych kierowców. Na torze odnajdą się wszystkie te osoby, które kochają motoryzację i rozpoczynają swoją wielką przygodę ze sportowymi wozami. Pod okiem doświadczonych instruktorów można dokładnie zapoznać się z prawidłowymi technikami jazdy, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie prawidłowo reagować w trudnych sytuacjach.

Nie tylko dla kierowców

Tor wyścigowy Ułęż ma ciekawą ofertę nie tylko dla osób, które posiadają prawo jazdy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przejechać się sportowym wozem jako pasażer. Jazda z doświadczonym kierowcą wyścigowym może okazać się prawdziwą gratką nawet dla posiadaczy prawa jazdy. Pasażerowie mogą przebierać w wielu sportowych autach, takich jak np: Lamborghini, Ferrari, Aston Martin albo Dodge Viper. Każdy kto chociaż raz w życiu zastanawiał się jak wygląda profesjonalny przejazd na torze wyścigowym powinien jak najszybciej odwiedzić miejscowość Ułęż. 

Oryginalny pomysł na udany prezent

Jazda markowym samochodem na torze może okazać się również wspaniałym pomysłem na udany prezent. Specjalne Vouchery sprawdzą się również jako miły upominek biznesowy dla firm. Najbardziej wymagające osoby powinny zastanowić się nad wykupieniem voucherów na pojedynek samochodowy. Dzięki temu na torze wyścigowym Ułęż będzie można przetestować dwa swoje ulubione auta i samodzielnie porównać ich osiągi. Sporą atrakcją jest także to, że podczas jazdy na torze istnieje możliwość nagrania filmu, który będzie wspaniałą pamiątką na lata.