BMW seria 3: wybierz model z myślą o swoich potrzebach

bmw seria 3

BMW Seria 3 (znana też jako G20) to samochody osobowe, które wyróżniają się swoim minimalistycznym, lecz eleganckim wzornictwem. Pod maską kryją się ekonomiczne silniki diesla, benzynowe oraz hybrydowe. W nowszych modelach mamy do czynienia z jeszcze przestronniejszym wnętrzem, które daje nam przez cały czas znać, że poruszamy się samochodem klasy premium.

Siódma generacja BMW 3

Współcześnie mamy do czynienia z siódmą generację BMW 3 serii. Dostępne są modele z silnikami benzynowymi z oznaczeniami 318i, 320i, 320i xDrive, 330i, 330i xDrive, M340i xDrive. Klienci do wyboru mają również samochody z silnikami diesla, wśród których znaleźć można 316d, 318d, 320d, 320d xDrive, 330d, 330d xDrive, M340d xDrive. Wybierając którykolwiek z nich otrzymujemy limuzynę z automatyczną lub manualną skrzynią biegów. W zależności od wersji dostępne są wersje z napędem na tył lub cztery koła.

Siódma generacja pozwala na wybór kół o średnicy od 16 do 19 cali. Producent umożliwia wybór tapicerki skórzanej, o rozszerzonym zakresie oraz dostosowaną listwę ozdobną. Każda konfiguracja może być wyposażona w zewnętrzne czarne lusterka. Producent proponuje kolor bieli, jednak za dopłatą możliwe jest wprowadzenie zmian w tej kwestii.

bmw seria 3

BMW 3 – leasing

Wysoki komfort i elegancja BMW 3 (tutaj) mogą trafić w nasze ręce, nawet jeśli nie mamy w danym momencie odpowiedniej gotówki na zakup auta “od ręki”. Nie musimy również martwić się o zobowiązania kredytowe. Chcąc nabyć BMW 3 leasing pozwala zrobić to w prosty sposób.

Cena, jaką trzeba będzie zapłacić za taki pojazd nie może zostać łatwo określona z góry. Dla przeciętnej osoby “abonament miesięczny” waha się w granicach 1000 – 2000 zł – wszystko zależy od wybranego modelu oraz wyposażenia dodatkowego. Po zakończeniu okresu umowy, auto można wykupić, aby je później odsprzedać. Warto zwrócić też uwagę na wkład własny, który pozwala uszczuplić miesięczną ratę.