Opony Falken zimowe – polecane przez kierowców

opony zimowe

Firma Falken posiada w swojej ofercie kilka modeli opon zimowych, które przeznaczone są dla kierowców samochodów osobowych. Wszystkie z nich posiadają pozytywne opinie od kierowców!

Opony zimowe są najlepszym wyborem dla kierowców, którzy chcą jeździć komfortowo i bezpiecznie. Chociaż w Polsce nie ma obowiązku zakładania opon zimowych i kierowcy mogą korzystać także z tych wielosezonowych, to jednak „zimówki” są zdecydowanie lepszym wyborem.

Szeroka gama opon zimowych dostępna jest także w ofercie japońskiej firmy Falken. Wysokiej jakości opony Falken zimowe rekomendowane są dla każdego kierowcy, który chciałby jeździć przez całą zimę bez problemu!

Opony Falken zimowe – rodzaje

Firma Falken oferuje kierowcom kilka typów opon zimowych, w tym są to:

• opony Falken Eurowinter HS01, HS01 SUV i VAN01
• opony Falken HS 435
• opony Falken HS 437
• opony Falken HS 439
• opony Falken HS 449
• opony Falken LA/S112

Powyższe rodzaje opon oferowane są w różnych rozmiarach do wyboru, w tym także do samochodów typu SUV oraz VAN.

Opony Falken zimowe zbierają najlepsze opinie!

Każda opona Falken zimowa wykonana jest ze specjalnej mieszanki, a także posiada odpowiednio ukształtowane lamele, aby jazda była komfortowa i bezpieczna także w trudnych warunkach zarówno podczas jazdy w mieście, jak i na drogach szybkiego ruchu.

Wystarczy spojrzeć na opinie, jakie posiadają zimowe opony Falken, aby przekonać się, że są one rekomendowane przez kierowców ze względu na ich wysoką przyczepność, niskie opory toczenia, a także trwałość.