Nowoczesny tor

Nowoczesne tory wyścigowe stają się w Polsce coraz modniejsze i z każdym kolejnym rokiem otwieramy gdzieś nowy obiekt. Zainteresowanie motoryzacją w naszym kraju jest bowiem na tyle ogromne, że mnóstwo osób przez wiele lat zmuszone było odwiedzać tory u naszych sąsiadów Niemców, czy też w Czechach. Obecnie praktycznie w każdym województwie w Polsce mamy już chociaż jeden tor, na którym można się pościgać własnym bądź wynajętym autem. Tory służą także do kartingu, czyli ścigania się nieco mniejszymi pojazdami. 

Poznaj pomorski tor

Jednym z bardzo dobrze znanych w środowisku motoryzacyjnym torów jest z całą pewnością gdański Tor Pszczółki, który zlokalizowany jest nieopodal miasta i przyciąga tysiące osób zarówno z północnej Polski, jak i wielu innych regionów kraju. Tor ten jest bardzo nowoczesny i wcale nie odbiega standardami od wielu tego typu obiektów, które możemy spotkać poza granicami naszego państwa. Na torze można szlifować swoje umiejętności i czuć się bardzo bezpiecznie dzięki szerokości i świetnemu wykonaniu toru. 

Wspaniałą przyczepność

Tory wyścigowe bardzo często charakteryzuje wysoka przyczepność, dzięki czemu nawet podczas jazdy z ogromną prędkością czujemy się świetnie i nie obawiamy się tego, że możemy wypaść poza jego obrąb. Na torze możemy pościgać się wieloma rewelacyjnymi samochodami, które znajdują się w ofercie i można je wynająć na potrzeby dostarczenia sobie dużej dawki adrenaliny. Warto więc spróbować swoich sił w aucie, które dla wielu jest prawdziwym marzeniem.