Voucher – idealny pomysły na prezent

Jazda po torze wyścigowym to niesamowita atrakcja, która zapewnia każdemu mężczyźnie ogromne wrażenia. Zatem wydaje się, że  okazyjne wręczenie mu karty podarunkowej uprawniającej do niesamowitej przejażdżki po torze jest idealnym pomysłem na prezent. 

Voucher – idealny pomysł na prezent dla ukochanego mężczyzny 

Karta podarunkowa to oryginalny prezent, którą warto obdarować męża, chłopaka, dorosłego syna czy ojca w ważnym dla niego dniu, takim jak urodziny czy imieniny. 

Voucher uprawniający do jazdy po wybranym torze wyścigowym z pewnością zachwyci każdego fana motoryzacji. Warto czasem sprawić ukochanej osobie mnóstwo radości i zakupić kartę na wybraną kwotę, która to pozwoli obdarowanemu mężczyźnie wybrać wymarzone auto oraz dogodny tor oraz termin przejazdu. 

Jest to idealny pomysł na spełnienie najskrytszych marzeń każdego fana szybkiej jazdy samochodowej. 

Tor wyścigowy Łódź – idealne miejsce dla fana szybkiej jazdy samochodowej 

Zlokalizowany pod Strykowem, w niedalekiej odległości od Łodzi tor  wyścigowy jest w pełni profesjonalnym obiektem umożliwiającym szybką jazdę wybranym samochodem sportowym w kontrolowanych oraz w pełni  bezpiecznych warunkach. 

W każdym sezonie organizowane są tutaj ciekawe  wydarzenia motoryzacyjne zrzeszające fanów szybkich samochodów sportowych oraz motocykli. 

Niezapomniana jazda po torze wyścigowym 

 Charakterystycznym elementem tego: https://go-racing.pl/164-tor-lodz toru w Łodzi są liczne wzniesienia. Różnica między najniżej, a najwyżej położonym punktem wynosi 6,5 metra, co wymaga od każdego kierowcy posiadania ogromnych umiejętności  w kierowaniu szybkim pojazdem samochodowym. Tego typu przeszkoda sprawia, że wymarzona jazda jest o wiele ciekawsza oraz bardzo ekscytująca. 

Nitka tego nowoczesnego toru ma długość 1,05 kilometra i jest wyposażona w wąskie miejsca , które to pozwalają na sprawdzenie możliwości zarówno kierowców, jak i wybranego auta. I co więcej powierzchnia toru jest bardzo równa i gładka, dzięki czemu jazda jest bardzo przyjemna oraz w pełni bezpieczna.