Wynajem Nissana GTR

Jeśli jesteś miłośnikiem motoryzacji i lubisz ekstremalne przeżycia, warto zastanowić się nad wynajmem auta, na torze wyścigowym.

Na czym polega zabawa?

Jazda wynajętym autem jest możliwa, na odpowiednio przygotowanych torach, na których mamy możliwość przetestowania możliwości, najszybszych aut na świecie. Jest to ciekawy pomysł na prezent, ponieważ takiej przygody nie da się zapomnieć. Rozwijane prędkości nie rzadko osiągają sporo ponad 300 km/h, w zależności od modelu auta, jaki wybierzesz. Przez tą chwilę, można poczuć się jak na prawdziwych wyścigach.

Wynajem Nissana GTR

Wybór co do auta, może stanowić nie lada wyzwanie. Jedną z opcji jest każdemu znany Nissan GTR (https://devil-cars.pl/samochody/nissan-gtr), który dostarcza niezapomnianych wrażeń. Prędkość 100 km/h może osiągnąć w 3,7 s, a maksymalnie może ją rozwinąć do 310 km/h. Jest wyposażony w stały, inteligentny napęd 4×4, który sprawi, że poczujesz się pewnie, nawet przy kosmicznych prędkościach. Moc silnika jest różna w zależności od rocznika i wynosi od 480 do 570 KM, z tego względu, że był on kilkukrotnie ulepszany. Mówiąc wprost, ten samochód zapewni niezapomnianą przygodę.

Jeśli czujesz, że dasz radę poprowadzić auto o takiej mocy, możesz oczywiście zasiąść na miejscu kierowcy i jeszcze mocniej doświadczyć tego zdarzenia. Jeżeli jednak wolisz powierzyć to zadanie profesjonalistom, możesz wykupić jazdę na miejscu pasażera, która wbrew pozorom, także jest nie do zapomnienia. Warto jednak pamiętać, że jest to zabawa dla osób z odrobiną odwagi, lubiących adrenalinę.