Etui Rifd. Praktyczne i pomysłowe

Posiadanie karty bankomatowej z możliwością płacenia zbliżeniowego czy samochodu, z tak zwanym system Smart Key to bardzo duże udogodnienie. Nie każdy jednak wie, że to udogodnienie ma także swoje minusy. Bardzo łatwo wykraść dane z takiej karty bankomatowej i niezmiernie łatwo ukraść samochód, z tym systemem.

Zasada kradzieży jest bardzo prosta. Specjalne urządzenie wzmacnia sygnał radiowy, emitowany przez kluczyk, dzięki czemu złodziej, może przechwycić dane z kluczyka i otworzyć a także ukraść samochód, bez konieczności sięgania po kluczyki, czy też włamywania się do pojazdu.

Znane są przypadki, gdy samochody kradzione były spod domu. Złodzieje, działający najczęściej w parze, wzmacniali sygnał emitowany przez kluczyk znajdujący się w domu czy mieszkaniu i bez problemu odjeżdżali skradzionym samochodem. Chcąc uniknąć takich sytuacji, warto zaopatrzyć się w specjalne etui na kluczyki.

Etui blokujące fale radiowe.

Etui rfid na kluczyki, to idealne rozwiązanie, dla tych, którzy chcą uniknąć takiej kradzieży. Wystarczy schować kluczyki czy karty bankomatowe w takim etui, by niemożliwym stało się przechwycenie sygnału i kradzież danych czy też pojazdu.

Tanie i praktyczne.

Etui na klucze rfid nie kosztuje wiele, pozwala zabezpieczyć się przed przypadkową kradzieżą danych czy pojazdu. Warto w takie się zaopatrzyć i chować zarówno kluczyki do pojazdu, jak i karty bankomatowe w takim etui. Kradzież stanie się w tym przypadku niemożliwa. Wydatek na takie etui jest minimalny. Warto więc zakupić taki gadżet i mieć pewność, że kradzież sygnału radiowego emitowanego przez kluczyk, czy też danych z karty nigdy się nie wydarzy.