Autodrom – brawurowa jazda z niesamowitą prędkością

Każdy mężczyzna czasem marzy o tym, aby przejechać się samochodem po gładkiej oraz w pełni bezpiecznej nawierzchni bez jakichkolwiek ograniczeń. Brawurowa jazda wybranym wozem sportowym jest możliwa na nowoczesnym torze wyścigowym położonym w Słomczynie, niedaleko  Warszawy. Wybór wyścigowego pojazdu sportowego potrafi zagwarantować każdemu fanowi szybkiej jazdy niesamowite wrażenia oraz ogromną frajdę. 

Tor wyścigowy Słomczyn – niesamowita moc wrażeń

Autodrom w Słomczynie (zobacz ten obiekt na go-racing.pl) został stworzony przede wszystkim z myślą o wszystkich miłośnikach brawurowej jazdy samochodowej. Znajdujący się tutaj w pełni bezpieczny tor samochodowy o długości niemalże 1100 metrów oraz szerokości od 12 do 16 metrów pozwala na brawurową jazdę, która to powoduje niesamowite wrażenia oraz na długo pozostaje w pamięci każdego fana szybkiej jazdy. 

Udostępniony tutaj tor samochodowy jest odpowiednio wyprofilowany, dzięki czemu pozwala w pełni realizować wszystkie motoryzacyjne marzenia o dynamicznej jeździe super autem sportowym. Jazda po tym niezawodnym torze potrafi wyzwolić w każdym, nawet najbardziej zachowawczym kierowcy żyłkę prawdziwego, rajdowego szaleństwa.

Każdy z nich może tutaj z łatwością rozpędzić się na prostych odcinkach oraz precyzyjnie pokonać wszystkie niebezpieczne zakręty, nawet wówczas gdy  wskaźnik w kilka sekund osiągnie niesamowitą prędkość.

Imprezy na torze wyścigowym w Słomczynie

Tor w Słomczynie od lat słynie z organizacji wielu niezwykle ciekawych wydarzeń sportowych. W obiekcie tym regularnie organizowane są imprezy z serii: Rallycross – Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Polski, Puchar Polski Junior Buggy czy Puchar Toru Słomczyn. 

W latach 2000-2011 na słomczyńskim autodromie rozegrały się zawody Mistrzostw Europy Rallycrossu, z udziałem wielu znanych zagranicznych zawodników. Ponadto organizowane są tutaj  dni szkoleniowe, kursy na licencje sportowe dla kierowców oraz imprezy komercyjne. 

Dzięki przebudowie, która to zakończyła się w 2016 roku oraz unowocześnieniu tego obiektu  można tutaj zorganizować różnorodne imprezy, zarówno indywidualne oraz grupowych.