Primacy 3 – nowe opony od Michelin

michelin primacy 3

W obecnych czasach nie brakuje na rynku motoryzacyjnym producentów opon do różnego typu pojazdów samochodowych. Wśród dużej konkurencji na uznanie zasługuje francuski koncern Michelin, który nie bez powodu zyskał miano lidera w tej branży.

Opony Michelin Primacy 3, a ich osiągi

Najwyższe osiągi, idealne prowadzenie oraz stabilna przyczepność w niemal każdej sytuacji to zasługa nowej technologii użytej w oponach Michelin PRIMACY 3. Produkt ten charakteryzuje się innowacyjną konstrukcją, która została wdrożona w produkcję, aby radzić sobie w niesprzyjających, trudnych warunkach, które panują dość często na drodze.
Poza tym, użyty w tym celu asymetryczny bieżnik bardzo dobrze odprowadza wodę tym samym zapobiega wpadaniu samochodu w poślizg. Zaś szerokie rowki na bieżniku pomagają w rozpraszaniu deszczu na boki, dzięki czemu zostaje on usunięty spod opony a przyczepność nie ulega zmianie.

Nowy model opony Primacy 3 od Michelin

Model o nazwie Michelin Primacy 3 to produkt z innowacyjnej mieszanki, którego największymi zaletami jest trwałość oraz niewielka waga. Dzięki tej technologii, firmie z Francji udało się ograniczyć opory toczenia, a przy okazji zniwelować spalanie paliwa.
Poza tym, mniejsze zużycie benzyny bądź ropy przynosi skutek w postaci mniejszej emisji dwutlenku węgla, co ogranicza zanieczyszczanie środowiska.

Z opon Michelin Primacy 3 zadowoleni są szczególnie Ci kierowcy aut, którzy cenią sobie optymalną jazdę bez względu na pogodę oraz stan nawierzchni.

Innowacyjny produkt Michelin PRIMACY 3 zapewnia cichą oraz komfortową jazdę, a dzięki uznaniu na świecie zdobył rzesze użytkowników.