Niesamowita jazda Ferrari Italia

Niemalże każdy mężczyzna marzy o brawurowej, pełnej emocji przejażdżce luksusowym wozem sportowym. Aby spełnić swe marzenia warto wybrać się na tor wyścigowy i pozwolić sobie na szybką jazdę pięknym Ferrari Italia.

Niezawodne i sprawdzone Ferrari California

Niezawodne Ferrari od lat zobowiązuje do komfortowej oraz pełnej wrażeń jazdy. Jeżeli tylko kierowca poczuje głód większych emocji, to wówczas California jest je w stanie w pełni zaspokoić. Ten ekskluzywny model zadebiutował w 2008 roku podczas targów motoryzacyjnych i po dzień dzisiejszy jest obiektem westchnień niemalże każdego moto – maniaka. Samochód ten należy do klasy superluksusowej w grupie aut sportowo-rekreacyjnych.

Niesamowita jazda Ferrari Italia po torze wyścigowym

Jest to idealny samochód do brawurowej jazdy po torze wyścigowym. Niezwykle zwinne i szybkie ferrari California potrafi uzyskać maksymalną prędkość na poziomie 310 km/h.

A pod maską tego auta znajduje się silnik V8 o pojemności 4,3 l oraz o mocy 460 KM, dzięki czemu nabiera on przyspieszenie do setki w 3,9 sekundy.

Napęd w tym niesamowitym pojeździe jest na tył, a nadwozie posiada składany, sztywny dach, który chowa się w ciągu 14 sekund. Ten model adresowany jest przede wszystkim dla tych osób, które nade wszystko kochają połączenie elegancji z sportową dynamiką.

Jazda Ferrari – doskonały pomysł na prezent

Każda okazja jest dobra, aby zasiąść za kierownicą tego oryginalnego wozu. Zatem jeśli zbliżają się urodziny brata, ojca czy rocznica ślubu to warto bliskiej naszemu sercu osobie podarować voucher na przejażdżkę tym sportowym wozem. Jazda po wymarzonym torze wyścigowym będzie z pewnością zapomnianym przeżyciem oraz oryginalnym pomysłem na prezent.