Opony Goodyear EfficientGrip Performance to komfort jazdy i wydłużona żywotność

goodyear efficientgrip performance

Opony Goodyear EfficientGrip Performance to opony przeznaczone do samochodów rodzinnych, kombi, kompaktowych, a także klasy premium.
Opony te oferują połączenie komfortu jazdy z bezpieczeństwem i wydłużoną żywotnością. 

Właściwości opon

Opona jest wyposażona w asymetryczny bieżnik, dzięki czemu odznacza się bardzo dobrą przyczepnością na suchej jak i mokrej nawierzchni. Bieżnik posiada podłużne rowki, które szybko odprowadzają wodę i w ten sposób chronią przed zjawiskiem aquaplaningu.

Technologia WearControl

Nowa technologia WearControl powoduje, że opona charakteryzuje się dobry oporem toczenia, a także wydłużonym cyklem eksploatacji. 

Technologia FuelSaving

Technologia FuelSaving to połączenie nowej innowacyjnej mieszanki gumowej, która pozwala na zmniejszenie o 18% oporu toczenia, co w konsekwencji przekłada się na niskie zużycie paliwa. 

Technologia ActiveBraking 

Dodatkowo technologia ActiveBraking została dodana z myślą o zwiększeniu styku opony z nawierzchnią, aby w konsekwencji skrócić drogę hamowania. 

Mocne strony Opon Goodyear EfficientGrip Performance :
– dokonała przyczepność,
– bardzo dobre odprowadzanie wody,
– asymetryczny bieżnik,
– wydłużona żywotność opony,
– ekologiczna jazda,
– oszczędność na paliwie,
– skrócona droga hamowania,

Więcej informacji na stronie: https://www.sklepopon.com/model-opony/goodyear-efficientgrip-performance

Opony Goodyear EfficientGrip Performance są odpowiednie dla kierowców, dla których ważne jest nie tylko bezpieczeństwo i komfort, ale oczekują także od nich maksymalnych osiągów podczas jazdy po każdej powierzchni, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.